کاریابی برای کسانی که قصد دارند به عنوان منشی فعالیت کنند و همچنین پروسه استخدام منشی برای مطب های پزشکان، هر دو پروسه هایی زمان بر و وقت گیر محسوب می شوند. در این راستا مجموعه مطب چین با راه اندازی بخش «خدمات منشی»، این پروسه را برای هر دو گروه آسان تر کرده است. این بخش، به منشی ها و پزشکان کمک می کند تا یکدیگر را پیدا کنند و همکاری خود را نسبت به شرایطشان آغاز کنند.

پزشک عزیز و کاجوی گرامی، برای استفاده بهینه از خدمات منشی در سایت مطب چین لطفا ابتدا مراحل و قوانین این بخش را مطالعه بفرمایید.

استخدام منشی

پزشکان گرامی، شما می توانید وارد صفحه زیر شوید و داوطلبانی که بعنوان منشی ثبت نام کرده اند را بررسی نمایید. جهت تسریع در بررسی و پیدا کردن فرد مناسب بعنوان منشی می بایست از فیلتر های بالای صفحه استفاده کنید.

خدمات منشی برای کارجویان

ثبت نام بعنوان منشی

پزشکان زیادی در شهر ما هستند که بدنبال منشی مناسب هستند. اگر شما استعداد کافی در زمشنه منشی گری دارید میتوانید در بخش ثبت نام بعنوان منشی اطلاعات خود را وارد نمایید. کارجویان عزیز، جهت ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات خود در بخش خدمات منشی ابتدا وارد صفحه زیر شوید. سپس همانطور که در مقاله خدمات منشی توضیح داده شده است اطلاعات خود را بارگذاری کنید. درصورت بروز هرگونه مشکل میتوانید از طریق بخش تماس با ما مشکل و یا سوال خود را با ما درمیان بگذارید. مجموعه مطب چین در اولین فرصت بررسی خواهد کرد.

خدمات منشی برای پزشکان