مطب چین جهت رائه خدمات بهتر برای شما کاربران گرامی روش های زیر را برای پرداخت هزینه سفارش در نظر گرفته است.

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران مطب چین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های سامان و پارسیان در سایت مطب چین و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت مطب چین می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز پویا که برای شماره موبایل شما ارسال می شود.

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز پویا کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت بانکی

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway مطب چین را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب و یا شماره شبا قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت سهولت در پرداخت بانکی میتوان از اپلیکیشن های معتبر استفاده کرد و یا بصورت حضوری به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نمود. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مطب چین به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و مطب پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

توجه: مطب چین زیرمجموعه شرکت پیشرو الکترونیک پروانه سفید می باشد. لذا اطلاعات بانکی ذکر شده مربوط به این شرکت می باشد.

شماره حساب مطب چین :۸۸۷۷۴۰۲۳۹۶

شماره شبا مطب چین: IR790120000000008877402396

صاحب حساب: شرکت پیشرو الکترونیک پروانه سفید

 

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway مطب چین را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب و یا شماره شبا قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مطب چین به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و مطب پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره کارت بانک ملت: ۸۲۰۸-۱۱۳۴-۳۳۷۸-۶۱۰۴

صاحب حساب: شرکت پیشرو الکترونیک پروانه سفید

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– سفارش‌هایی که از طریق پرداخت کارت به کارت انجام می شوند باید فرم تسویه را در سایت پر کرده و آن را ارسال کنند. انجام مراحل پردازش، آماده سازی و ارسال کالا بعد از دریافت فرم تسویه انجام خواهد شد.