WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

چراغ پایه دار KaWe MasterLight LED – دارای هفت عدد LED با قدرت ۶۰۰۰۰Lux

45,770,400 تومان
چراغ های معاینه KaWe با بهره گیری از تکنولوژی تابشی منحصر به فرد خود تاثیر بسزایی در بررسی ساختار بافت بدن توسط متخصص دارد و با استفاده از آنها میتوان با معاینه کامل به تشخیص صحیح و به موقع رسید. چراغ های معاینه یکی از مهمتری ن بخشهای خط تولید کمپانی KaWe هستند. این تولیدات دارای دقت و تمرکز بالا بوده و نور آن ها بسته به نیاز کاربر قابل تنظیم است. موقعیت و ارتفاع چراغ نیز در هنگام معاینه قابل تغییر بوده و در نتیجه جزئیات مربوط به هر بافت قابل دیدن می باشد. علاوه بر وجود لامپ های هالوژن در مدل MASTERLIGHT چراغ های LEF با تکنولوژی منحصر به فرد خود نیز موجود می باشند. این لامپ ها علاوه بر ویژگی‌های لامپ‌های هالوژن زن دارای تابش بدون اشعه مادون قرمز با عمر طولانی هستند. LED ها بهترین کنتراست را برای تشخیص پزشک فراهم می آورند.

ست لارنگوسکوپ ۳ تیغه بزرگسال استاندارد KaWe

6,505,200 تومان
در هنگام عمل جراحی معاینه و بررسی گلو و حنجره اهمیت بسیاری دارد. بنابراین پزشکان و متخصصان بیهوشی چه دستگاهی نیاز دارد که بتوانند در این مواقع به تشخیص آن اعتماد کنند. لارنگوسکوپ های KaWe این نیاز را مرتفع ساخته و با استفاده از فناوری های روز دنیا چراغ LED مخصوص و تکنولوژی انتقال نور به روش فیبرهای نوری توانسته‌اند به تشخیص هر چه دقیق تر کمک کنند. این دستگاه دارای نهایت دقت، صحت و حفظ امنیت بیمار بوده و دارای قیمت مناسب است. شرکت KaWe یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید لارنگوسکوپ در دنیا می باشد.

جرمگیر WOODPECKER DTE D600 LED

9,500,000 تومان
جرمگیر WOODPECKER DTE D600 LED دارای مخزن آب است که میتوان آن را با ضدعفونی کننده و مایعات بالینی مانند پراکسیدهیدروژن ، کلرهیگزیدین و هیپوکلریدسدیم پر کرد و به این ترتیب از انتقال عفونت جلوگیری نمود و عملکرد دندانپزشک را به طور چشمگیری بهبود بخشید .

دستگاه ضدعفونی کننده ماوراء بنفش UVC + Ozone

3,950,000 تومان4,350,000 تومان

فرآیند ضد عفونی با اشعه ماوراء بنفش فرآیندی فیزیکی می باشد نه شیمیایی. با پایان ضد عفونی هیچگونه مواد سمی و مضری در محیط باقی نمی ماند. همچنین قدرت ضدعفونی کنندگی گاز ازون، ۵۰ برابر گاز کلر می باشدو به دلیل نیمه عمر کوتاهی که دارد به راحتی به اکسیژن و آب تبدیل می گردد.

در صورت استفاده صحیح از دستگاه و اقدام حفاظتی هنگام ضدعفونی و پس از آن، این ضدعفونی جزء مفیدترین، موثر ترین، کم هزینه ترین و بی خطر ترین موارد ضدعفونی می باشد.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.